שאלות ותשובות

קצין בטיחות בחב' הובלה שואל:  התרשמתי מאד מדוגמת הלומדה שהעברת אלי. האם היא מתאימה גם לנהגי משאיות 15 טון ומעלה ופול-טריילרים.
תשובת א.ש.ד - שליטה ברכב:  כרגע הלומדה נוגעת בסוגיות של חוק ובטיחות בנהיגה בהתאמה לכל הנהגים והנוהגים. בעתיד, כחלק משידרוג בלתי פוסק של הלומדה, יועלו פרקים מיוחדים לנהגים מקצועיים - משאיות ואוטובוסים.
                                _________________________________________________

נהג שואל: מח' הרכב העבירה אלי תרגול בלומדת א.ש.ד בהדרכות של לוח התמרורים החדש ושל הישן, כפי שהם מוצגים במערכת. מה ההבדל בין הלוחות?
תשובת א.ש.ד - שליטה ברכב: בשנת 2011 נכנס לתוקף לוח תמרורים חדש. עיקר השינויים הם במבנה הלוח ולא בצורת התמרורים או פירושיהם, למרות שבאחדים ניתן לראות שינוי קל, וכן יש תמרורים אחדים חדשים ואחדים שבוטלו. אם תתרגל בלומדה לפל הלוח החדש, אין צורך שתטרח בישן, אלא אם כן אתה רוצה לבחון את השינויים.
                               _________________________________________________ 

שאלת משתמשים בנוגע למהירות מותרת: לאחרונה פורסם כי מהירות הנסיעה המרבית המותרת הועלתה ל-120 קמ"ש. האם זה בתוקף, ואם כן באילו כבישים?
תשובת א.ש.ד – שליטה ברכב: השינוי הוא בהיתר שניתן לרשויות התמרור להעלות באמצעות תמרור את המהירות המרבית המותרת ל-120 קמ"ש בדרך מהירה, ועד 110 קמ"ש בדרך בינעירונית מופרדת ע"י שטח הפרדה בנוי. לפיכך המהירות המרבית המותרת גבוהה יותר רק במקום שהוצב בו תמרור המורה על מהירות מיוחדת (עגול, בעל שוליים אדומים והמהירות מצוינת בתוכו על רקע לבן).
הפרק "מהירות הנסיעה" בלומדת א.ש.ד מעודכן בכך. 
                                _________________________________________________

מנהל לוגיסטיקה בחב' לעיבוד מערכות שואל: כמה שעות הדרכה נכללות בלומדת האינטרנט של א.ש.ד?
תשובת א.ש.ד - שליטה ברכב: בלמידה האינטרנטית מתקדם כל משתמש בקצב האישי שלו. לכן אין ביכולתנו לנקוב במספר שעות הלמידה. עם זאת, בדקנו ומצאנו שהזמן הממוצע המוקדש להדרכה (קבוצת שאלות) הוא 15 דקות.
עתה הבה נחשב:
בלומדה, נכון להיום (ינואר 2015), 17 נושאים ובהם 67 הדרכות, כפול 15 דקות להדרכה = 1,005 דקות שהן 17 שעות עגולות בקירוב.
אם דרישת משרד התחבורה היא לשתי הדרכות בשנה בנות 3 שעות אקדמיות כל אחת, הרי שלומדת א.ש.ד עשויה לשמש כלי הדרכה למשך 4 שנים בקירוב, על-פי הנושאים שאנשי המקצוע בארגון בוחרים מתוך שפע התכנים שבלומדה.
                             ___________________________________________________

ממונה על רשת ותקשורת בחברת הייטק ומנהל הדרכה בחב' תרופות בקשו לדעת כיצד מאובטחים המידע האישי והארגוני בתוכנה הנושאת את לומדת א.ש.ד - שליטה ברכב?
תשובת הממונה על הרשת והתוכנה בא.ש.ד: כל המידע בלומדת א.ש.ד נמצא בענן בשרתים מאובטחים, הכניסה למערכת מוגנת בשם וסיסמה עם זיהוי חד ערכי. כמו כן המערכת מוגנת בפרוטוקולSSL, על כך מעידה הקידומת הכוללת את הסיומת s בכתובת האתר.
חזור
כניסה למערכת


צפיה ברשימת
הנושאים בלומדה